Small baneris

Apie mus

Siekiame būti pirmas pasirinkimas Jums, ieškantiems patikimo ir kokybiško partnerio, kuris įgyvendins jūsų interjero elementus iš metalo. Metaliniai laiptai, turėklai laiptams ir kiti metalo gaminiai (baldai, metaliniai šviestuvai, židinių apipavidalinimai) yra mūsų veiklos ašis. Taip pat gaminame iš medžio ar stiklo.

Nuolat tobulėjantis kolektyvas, aukšta darbuotojų kvalifikacija bei kompetencija, inovatyvūs darbų vykdymo sprendimai – visa tai mums padeda greičiau ir kokybiškai įgyvendinti projektus. Mes nesame pigiausi rinkoje, tačiau išsiskiriame tuo, jog aiškiai išdėstome savo kainodarą ir su kiekvienu klientu aptariame visas galimas išlaidas, kurios gali būti ir netiesiogiai susiję su užsakomu produktu. Mūsų ilgametė patirtis pašalina arba sumažina klaidos tikimybę realizuojant kliento pageidavimus. Didelis inovatyvus kompiuterinis staklynas užtikrina greitį bei kokybę. Sprendžiame problemas, bendraujame su dizaineriais ir klientais, kol randame tinkamiausią sprendimą.

Turime patikimus partnerius Lietuvoje, todėl galime pasiūlyti racionalius sprendimus, puikiai išmanome ne tik techninius aspektus, bet ir rinkos tendencijas. Mes užtikriname kokybę, tvarumą ir tai, kad mūsų pagamintais gaminiais galėsite džiaugtis ilgus metus. Metalinėms konstrukcijoms taikome viso gyvenimo garantiją. Mūsų įmonė sėkmingai vykdo veiklą nuo 2015 m.

Mūsų įmonė "Metalforma" priklauso BNI verslo klubui, kuris vienija patikimus verslus visame pasaulyje.

BNI Žalgiris

Susisiekite

TURITE (NE)ĮGYVENDINAMĄ IDĖJĄ? SUSISIEKITE

forma
Sutinku gauti aktualią informaciją ir naujienas

Juozas Stravinskas

Direktorius, MB Metalforma

Juozas Stravinskas